Ettevõttest Reele Baltic OÜ

OÜ Reele alustas tegevust pea 30 aastat tagasi. Meie peamiseks tegevuseks on olnud koolitahvlite valmistamine ja paigaldus. Alustasime esimesena kaasaegsetest materjalidest  tahvlite valmistamist Eestis, seda koostöös Taani firmaga Nordisk Skoletavle Fabrik.

Meie kriiditahvleid, markeritahvleid, stende ja teadetetahvleid võib kohata enam kui kolmesajas koolis nii meil kui lähinaabrite juures. Samuti oleme tarninud tahvleid kontoritesse ja ka menüütahvel Teie lemmikrestoranis võib olla just meie valmistatud.

Tulenevalt koolide ja lasteaedade huvist oleme lisanud oma pakutavate toodete nimistusse mööbli ning oleme teostanud rohkelt eritellimusi auhinnakappidest eriotstarbelise klassisisustuseni.

Meil on ka pakkuda elektriliselt reguleeritavaid jalgu laudadele ja tööpindadele, mis aitavad kaasajastada paljude firmade esindus- ja tööruume ning on andnud mõtteainest arhitektidele.

Kuni aastani 2010 tegutsesime põhiliselt Baltikumi turul, kuid sellest ajast on meid leidnud paljud ehitusfirmad ja selle tulemusena tegime esimese sammu Soome turule 2011. aastal, kus sisustasime koostöös mitmete partneritega Lahti Päästekeskuse.

Koolidele valmistame ainult vastupidava metallkeraamilise kirjutuspinnaga tahvleid – me ei ole kunagi pakkunud värvitud pinnaga tahvleid, mis ei ole kestvad kriidi ja markeriga kirjutamisele.

Kvaliteetsed ja pikaealised tooted ning paindlik koostöö klientidega on meie jaoks esmatähtsad.